Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Ladislav Šabo

Ředitel

Ve financích podnikám nepřetržitě od roku 2009. Podařilo se mi vybudovat stabilní tým poradců a manažerů. Momentálně máme přes 11 poboček ve kterých lidem pomáháme s jejich penězi. Za tuto dobu jsem nastřádal spousty poznatků a zkušeností jak v práci se svoji vlastní klientelou, tak v oblasti rozvoje lidí a u nás v týmu. Své zkušenosti rád předávám dál a těší mě, když jde na lidech vidět posun. Finance jsou nedílnou součástí každodenního života a proto si zaslouží naši velkou pozornost. Dělám práci tak, aby mě bavila a byl vidět výsledek, tedy na plno.

Bc. Marek Král

Specialista na hypotéky, investice a životní pojištění

Financím a osobnímu plánování se věnuji již více než 14 let. Za tuto dobu se z většiny klientů stali mí přátelé. Uspět ve finančním světě a udržet si spokojenou klientelu obnáší především otevřenost, vstřícnost, maximální čestnost a profesionalitu práce. Pouze tak lze přinášet dlouhodobou přidanou hodnotu ve formě finančního plánu, který je jasně nastaven a schopen reagovat na aktuální situace. Své práce si vážím, stejně jako důvěry, kterou ve mě již 14 let vkládají mí klienti. Budu si považovat za čest poznat i Vás.

Michaela Šabová

Specialista na životní pojištění, investice, spoření, spotřebitelské úvěry, rentu

Na práci mám ráda, že s klienty spolupracuji dlouhodobě a vidím pokroky, které děláme a že díky mé práci a jejich zodpovědnosti se mají lépe, než kdybychom se nikdy nepotkali. Pokud se v životě také chcete mít lépe, tak se na mě obraťte.

Mgr. Jiří Doubrava

Specialista na životní pojištění, investice, spoření, rentu, hypotéky

Po absolvování právnické fakulty a několika letech v této oblasti jsem se rozhodl pro novou výzvu ve světě financí. Při své práci mám možnost se potkávat se zajímavými lidmi a společně s nimi řešit jednu se základních potřeb, a tou jsou finance. Spolupráce s klienty je dlouhodobá záležitost a mám ji založenou na budování vztahu a vzájemné důvěře. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s cílem, aby měl své finance v jednotlivých fázích života vždy pod kontrolou.

Lucie Janků

Specialista na životní pojištění, investice, spoření, rentu

Mám ráda upřímnost a jednat s lidmi narovinu. Mluvit s Vámi o všem a být tu pro Vás. Lidskost mi není cizí a rodina je u mě na prvním místě. Život je cesta každého z nás, všichni ostatní můžou jít s tebou, ale nikdo nemůže jít za tebe. Na Vaši spokojenosti a dobru mi záleží.

Darina Anthová

Specialista neživotního pojištění - POV/HAV, pojištění nemovitostí a odpovědností

Mým úkolem je zajistit pojištění majetku, kompletní pojištění vozidel a také pojištění občanské nebo zaměstnanecké odpovědnosti. Našim klientům ušetřím každý rok peníze u povinného ručení, správným nastavením pohlídám zajištění pojištění jejich nemovitostí včetně domácností. Klientům porovnám více nabídek z celého trhu. Cílem je mít vše pojištěno za výhodnou cenou. Během mých pracovních zkušeností jsem zjistila, že mě nejvíce baví práce s lidmi, navíc se člověk potkává s řadou zajímavých lidí, ať už jsou to klienti nebo moji skvělý kolegové.

Next reality Dům snů

Realitní specialista

Nová moderní šumperská realitní kancelář. Realitní kancelář NEXT Reality Dům snů byla založena 1.4.2020 a za jejím zrodem stojí mj. Veronika Chládková, realitní makléřka, která má za sebou 6 let praxe a více než 150 úspěšně zobchodovaných nemovitostí převážně na Šumpersku. Spojením s NEXT Reality vznikla kancelář, která nabízí prodej a pronájem domů, bytů a pozemků a vystupuje rovněž jako přímý zájemce o Vaši nemovitost s dostatečným kapitálem pro rychlé a bezpečné řešení nenadálých životních situací. NEXT Reality Dům snů se specializuje zejména na kvalitní prezentaci nemovitostí za účelem dosažení maximální kupní ceny pro klienta. Využívá pro to mj. profesionální fotografie, Homestaging, Fotostaging, 3D virtuální prohlídku, reklamu na sociálních sítích a další. To vše jako standard a samozřejmostí je také slušné, férové jednání a maximální bezpečnost všech realitních transakcí. Více info na www.dumsnu.com

Chceš tu být s námi? Klikni na kariéru