Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

manželé Stonovi

Ráda bych se s Vámi podělila o velmi pozitivní zkušenost s finančním poradcem panem Markem Králem. Už několik let je nám velkou oporou při všech důležitých životních krocích, kde hlavní roli hrají finance. Protože pan Král dává do své práce nejen vědomosti a spoustu zkušeností, ale také srdce a možná právě proto dokáže najít řešení i tam, kde už by jiný ani nedoufal. Pokud máme příležitost, vždy ho s přesvědčením doporučujeme.

Ing. Libor Urban

Mohu vyjádřit spokojenost s přístupem pana Ladislava Šabo a jeho týmu. Pan Šabo je věcný a konstruktivní při našich jednáních, nezatěžuje zbytečný dotazy při znalosti problematiky klienta. Je lidský a empatický, snaží se najít řešení problémů vyplývající ze životní situace klienta a dokáže navodit přátelskou atmosféru. Po dlouhé době jsem se setkal s finančním poradce, který má zájem o klienta jako člověka a dokáže mu pomoci.

Mudr. Helena Hřebíčková

S Jiřím Doubravou jsem velice spokojená, moc se ve finanční gramotnost neorientuji, vždy vše vysvětlí, zodpoví mi všechny mé dotazy, ukáže mi grafy, videa, abych se lépe zorientovala. Líbí se mi, že se necítím vůbec nucena do produktů, které nepotřebuji. Velice oceňuji individuální přístup, schůzku s ním je možné dle potřeby domluvit velice rychle, komunikace je výborná, doporučuji všem!

ing. Arch. Abayomi a Kateřina Omishore

S vyřízením hypotéky s poradcem Markem Králem jsme byli opravdu spokojení. Byl velmi ochotný a dostali jsme nespočet dobrých rad, díky nimž jsme hypotéku nakonec dostali. Myslím, že nebýt jeho, nebylo by možné, abychom si nemovitost mohli pořídit. Takže můžeme jen doporučit a ještě jednou velké díky.

Martin Miler

Pan Šabo a jeho tým se nám starají o finance pátým rokem, za tu dobu jsme maximálně spokojeni. Mé dotazy a požadavky jsou řešeny vždy obratem. Takto si představuji finanční poradenství.

Jaroslav Lacina

K panu Doubravovi nemám co vytknout. Od první chvíle jednání jsem poznal, že jsem konečně u někoho, kdo mi opravdu poradí co je pro mě dobré, a co by se mělo změnit. Vše jsme řešili logickou cestou, bez nějakého nátlaku. Dal mi dohromady veškeré pojistné smlouvy, a to jak mé, tak i mých synů. Překvapením pro mě bylo, že se mi po roce ozval a probrali jsme nové věci. Tak nějak si představuji služby finančního poradenství.

Pavel Slovák

Chtěl bych touto cestou poděkovat Marku Královi za to, jakým způsobem mi pomáhá v oblasti pojištění a finanční nezávislosti. Vždy mi bylo řádně vše vysvětleno. Na naši spolupráci si nemohu stěžovat a vřele doporučuji budoucím klientům, protože takových férových poradců je opravdu málo.

Kateřina Fryzelková

S Markem Králem spolupracuji zhruba 8 let a v moři finančních poradců jsem si nemohla vybrat lépe. V počátku naši spolupráce se jednalo o rady a zajištění péče v oblasti pojištění a spoření. Postupem času došlo na otázku hypotéky. Díky perfektní orientaci na trhu služeb jsme s manželem nejen získali peníze na koupi, ale také na následnou rekonstrukci. Proto rozhodně doporučuji pana Krále, který vždy umí ochotně poradit a najít řešení každé situace.

Ing. Iveta Klímová

Poradce Mgr. Jiřího Doubravu mohu všem jen doporučit, jeho milé a korektní vystupování jistě nikoho neurazí, spíš naopak potěší, je velice ochotný a vstřícný. Jeho znalosti v oboru jsou na vysoké úrovni a pokud si trošičku jen nevěděl rady, ihned ochotně kontaktoval spolupracovníka, který se danou problematikou zabývá více. Pokaždé když jsem něco potřebovala, přizpůsobil se mě a mým časovým podmínkám a místům setkání. Jeho návrhy a potom konečné jednání bylo vždy rychlé a bezchybné. Mohu o něm mluvit pouze v superlativech, vždy mi doporučil jen to nejlepší na trhu, sice jsem ekonomicky vzdělaná, ale sledovat veškeré dění nemohu. Celkově jsem se službami Partners Šumperk maximálně spokojená.

Mudr. Miloslav Grézl

Se službami Partners a především s panem Doubravou jsem byl vždy spokojen, ochotný, vyhoví a snaží se vyjít vstříc i časově, srozumitelně vysvětlí, a i když nejsem finanční odborník, dle mého soudu vždy dobře s investicí poradil a o vše s tím spojené se postaral.

manželé Vlčkovi

Služeb a poradenství Partners Šumperk jsme využili při zajištění financování pořízení bydlení a zakoupení nemovitosti určené k podnikání. Vše bylo skvěle připraveno a ušetřilo nám to spoustu času a starostí. Především bychom chtěli vyzdvihnout profesionální a velmi vstřícný přístup pana Šabo a pana Krále, se kterými jsme již několik let velmi spokojeni.